Obchod podle Kategorií

MEIARROW Nové LCD Závěs sada pro Lenovo Ideapad Yoga 2 13 Závěs sada L+R AM138000200/300

Nové

577.06 Kč

Nové/Orig LCD závěs sada pro Lenovo Ideapad Yoga 2 13 LCD závěs L+R AM138000200/300

Popis: Vhodné Pro: Ideapad Yoga 2 13 série Stav:Perfektní zboží, perfektní pracovní Záruka: 12 Měsíců

Mezinárodní Kupující Na Vědomí:

a) Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupující 's odpovědností.

b) zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Po prodeji-servis&Návrat Politiky

Nabízíme jeden rok záruka na naše produkty.Pokud nejste spokojeni s výrobkem,prosím, vrátit to do 7 DNŮ na své náklady.Jsme zodpovědní za výměnu a znovu odeslat k vám,nebo vrácení platby po obdržení balíčku.

Prosím, kontaktujte nás před návratem.

Naším cílem je poskytovat nejlepší možné služby, a věříme, že v 100% spokojenost zákazníka, pokud některý zákazník není spokojen s našimi výrobky nebo služby, prosím, napište nám a my vám problém vyřešit včas. Jsme otevřeni jakékoliv návrhy na zlepšení našich služeb, nicméně tím, že odjezdem negativní zpětnou vazbu nevyřeší žádné problémy

Zpětná vazba

Vaše spokojenost je náš cíl,vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Pokud jste byli spokojeni s touto transakcí, prosím, nezapomeňte zanechat Pozitivní zpětnou vazbu s 5stars k nám. Snažíme se o pěti-hvězdičkový servis uvedením předem naše politiky a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy, které máte. Proto, prosím, léčit transakce spravedlivě. Pozitivní Zpětná vazba je prostě to, co vyznáváme.

Pokud nejste spokojeni,prosím, neváhejte nás kontaktovat,budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vám.Věříme, že jakýkoliv problém bude vyřešen tím, že otevřeně a freindly rozhovor

Přejeme vám šťastný nakupování v našem obchodě!! Těšíme se na dlouhodobou spolupráci!!!

Štítky: případě notebooku lenovo, lenovo ideapad miix 700 baterie, dotykové lenovo yoga 3 14, pouzdro lenovo yoga 2 13, pouzdro lenovo yoga, lenova yoga, klávesnice yoga 2 13, pouzdro lenovo, jóga 710, lenovo ideapad baterie 330.

Značka MEIARROW
Aplikace Notebook
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

MEIARROW Nové LCD Závěs sada pro Lenovo Ideapad Yoga 2 13 Závěs sada L+R AM138000200/300

MEIARROW Nové LCD Závěs sada pro Lenovo Ideapad Yoga 2 13 Závěs sada L+R AM138000200/300

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat