Obchod podle Kategorií

BLF Q8 Řidič Čip Q8 Obvod

Nové

213.74 Kč

Velikost:Průměr φ47.5±0.1

Oblek pro : 3.5*3.5 mm

BLF Q8 Provozu Referenční

BLF Q8 je velmi výkonná svítilna, která vyžaduje určité znalosti před a během použití. Rozjíždí Se Operace

· Od VYPNOUT, stiskněte a podržte rampy s pauzou na měsíci úrovni-klepněte na tlačítko pro zapnutí na poslední úroveň.

· Z, stiskněte a podržte rampy nahoru nebo dolů, změna směru, pokud se zastavil na nejméně 1,2 sec – klepněte na tlačítko VYPNOUT

· Double-klepněte na tlačítko z nebo NA jít na max. úrovni (max úroveň není přepsat poslední úrovni)

· Triple-klepněte na tlačítko z nebo NA, aby se zapojily Baterie Zkontrolujte, zda režim

· 4X-klepněte na tlačítko z nebo NA Lock-světlo (4 bliká potvrdit, indikátor LED nesvítí v Lock-Out). Stejné odemknout.

· Když se na max level, double-klikněte bude zase 1. Strobe, pokud je povoleno

· Když v Strobe, kliknutí, aniž by se zastavil, bude přeskočit na další speciální režim (stroboskop či maják). Stejně jako normální nastavení režimu provozu: stiskněte a podržte přejde na předchozí zvláštní režim, se zastavil v režimu, bude to zamknout.

· V Baterii zkontrolujte, zda režim, dvakrát klikněte bliká teplota ve stupních Celsia (není kalibrován), další double-klikněte bliká ven firmware verze # (v1.0 1 blikat a poté následuje pauza)

· Chcete-li vypnout Indikátor LED: VYPNUTO, jednou klepněte NA, potom klepněte na tlačítko rychle pro OFF – Ind. LED by měly zůstat mimo

Nastavení Režimu Provozu

· Z, klepněte jde do 1. mode, přičemž stiskněte a podržte (~1/3 sec) jde na minulý režim

· Když je zapnutá, a klepněte na tlačítko přejde na další režim, zatímco stiskněte a podržte přejde do předchozího režimu

· pokud se zastavil v režimu (více než 1,2 sekund), režim zámky v a pak klikněte bude zase světlo VYPNOUT

· Pokud jste zavřený v režimu, stiskněte a podržte se bude ještě pracovat, aby přechod na předchozí režim, a lock-in ruší

· v každém režimu, včetně OFF, držet dlouho (více než 1,2 sekundy) bude zase 1. Strobe NA

· Aby se zapojily Baterie Zkontrolujte, z, klepněte na tlačítko rychle následuje stiskněte a podržte

· Chcete-Lock-světlo, Z, 2 kliknutí v rychlém sledu následovaly rychle, stiskněte a podržte tlačítko. Stejné odemknout.

· Když v Strobe, kliknutí, aniž by se zastavil, bude přeskočit na další speciální režim (stroboskop či maják). Speciální režimy fungují stejně jako normální režimy: stiskněte a podržte přejde na předchozí zvláštní režim, se zastavil v režimu, bude to zamknout .

· V Baterii zkontrolujte, zda režim, dvakrát klikněte bliká teplota ve stupních Celsia (není kalibrován), další double-klikněte bliká ven firmware verze # (v1.0 1 blikat a poté následuje pauza)

Konfigurace UI Provozu

Pro Ramping, podržte tlačítko po dobu 8 sekund, a pro Mód Nastaví, podržte tlačítko po dobu 3,2 sekundy aktivujte hlavní Konfigurace nastavení uživatelského ROZHRANÍ. Světlo bliká 2 krát rychle a jednou pomalu uvést, Konfigurace UI režim je aktivní. Jak je uvedeno níže, můžete změnit nebo opustit žádné z těchto nastavení – není třeba pro nastavení každého z nich. Kliknutí vybrat hodnoty pro každé nastavení, a každé tlačítko bude blikat světlo potvrdit kliknutím. Pokud zakážete Ramping, pak další nastavení bude #2 v Režimu Soupravy, a vice versa. Pokud ne kliknutí, jsou zapsány v 3.5 sekund, světlo se přejde na následující nastavení konfigurace indikován 2 rychle bliká pomalu bliká číslo, pro jaké nastavení je (ex: 3 pomalu bliká, znamená rd 3 nastavení). Můžete obejít časový limit tím, že dělá stiskněte a podržte tlačítko pro přechod na další nastavení. Pokud budete i nadále držet, bude exit konfigurace nastavení uživatelského ROZHRANÍ režimu úplně, je indikováno 4 rychle bliká.

Pro tepelnou stepdown, hlavní Led půjde na maximální výkon, pokud klepnete na tlačítko do 5 sekund, nastavené teploty nebude mít vliv, ale více než 5 sekund, aktuální teplota čtení bude zaznamenán jako nový teplotu použít pro krok zpět – ujistěte se, že jste nastavili to dost vysoko – světlo by mělo být dostatečně horký, aby se sotva drží, nebo i teplejší. Výchozí teplota je 55 ° C, ale kalibrace se liší od jednotky k jednotce. Když časově stepdown je vybrán, bude blikat, což přimělo vstoupit na výběr času, 1-7 kliknutí, jak je popsáno níže.

Pro resetování nastavení na výchozí tovární nastavení v verze firmwaru # zobrazení, stiskněte a podržte po dobu minimálně 1,2 sekundy.

Advanced Configuration UI Provozu

Aktivovat z Baterie, Zkontrolujte, zda režim tím, že dělá stiskněte a podržte po dobu minimálně 1,2 sekundy. Světlo bliká dvakrát rychle a jednou pomalu. 3 nastavení shrnuty níže, a funguje stejně jako hlavní konfigurace UI.

Štítky: lm270qq1, konvoj, fenix, obvod ovladače, q8 smart, amg clk, ic obvod, baterie sofirn 21700, nitecore bat, sofirn dobíjení.

Certifikace CE
Značka Sofirn
Použití pro Baterku

Napsat recenzi

BLF Q8 Řidič Čip Q8 Obvod

BLF Q8 Řidič Čip Q8 Obvod

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat