Obchod podle Kategorií

Masáž Nohou Stroj Ion Koupel Nohou Detoxikační Stroj Ion Cleanse Detox Foot Spa Vana Iontové Aqua Cell Spa Stroj Pro Zdravé Péče

Nové

865.26 Kč

Co můžete očekávat, aby se cítila, když ji použít

1. Lidé s bolestí, otoky, dna, otoky nebo zhoršující kloubů zpráva značnou úlevu

2. Kožní vyrážky a pupínky, tmavé kruhy kolem očí, otoky kloubů se podstatně sníží a v některých případech dokonce eliminovat.

Co toxiny jsou odstraněny z těla po použití anion detoxikačním?

Hlavně těla těžké kovy, tuky, organické a metabolické odpady

Jak se barva vody rozvíjet po buněčné detoxikace?

Elektromagnetické vlny určité frekvence jsou zavedeny do vody. Působením elektromagnetické vlny, různé látky ve vodě, ionizuje, a když je tělo toxiny jsou vypouštěny, reagují s ionty ve vodě, k výrobě barvy. Někdy se používá voda z kohoutku, tělo bude mít světle žlutou barvu bez vstupem do vody, což je základní barva. Protože tam je malé množství rzi ve vodě z vodovodu, se ukazuje, světle žluté po ionizované, ale to nemá žádný zápach a žádný tuk. Když se lidské tělo dostane do styku s vodou, to bude produkovat různé barvy, a mají určitou vrstvu oleje a zápachu.

Proč přidat sůl do vody ?

Přidání soli může zvýšit vodivost vody, nastavit sílu těla je BIO, a dosáhnout nejlepší detoxikační účinek. To může také posílit koncentraci iontů ve vodě, urychlit rychlost ion provoz v elektromagnetickém poli, a také hrát některé anti-pobuřující a sterilizační účinky. Obyčejná jedlá sůl, např. jodizovanou sůl, obsahuje jiné látky nebo nečistoty, které způsobí určité barevné změny ve vodě za působení iontů biochemické zařízení, a také snížit účinek detoxikace. To je nejlepší používat rafinované nebo hrubou solí. To je zvláště důležité, aby přidat sůl v místech, kde voda je velmi měkká, a přidat tak málo, jak je to možné v místech, kde je voda tvrdá.

Je tam změna barvy, i když moje nohy nejsou ve vodě?

Tam bude být barevné změny, které ukazují různé barvy žlutá, světle žlutá, světle žlutá, atd. Protože tam jsou nečistoty v jakékoli vodě, když elektromagnetické vlny určité frekvence jsou zavedeny do vody, různých látek ve vodě, může být ionizovaný a různých barev se objeví.

Jak dokázat, že toxiny v těle jsou odstraněny?

Můžete přidat malé množství soli v destilované vodě detoxikovat, odpařit dekontaminovaných vody, a udržet zbytek pro chemickou analýzu. Toxiny, jako jsou těžké kovy a metabolického odpadu lze nalézt v těle. Krve a moči mohou být zjištěny před a po detoxikaci. Hromadění stav se snížil, hodnoty pH se zvýšily, krevní tlak se snížil, a hladina glukózy v krvi se snížila. Britské experimenty ukázaly, že po průběhu detoxikace (14 krát) 79-rok-starý muž, jeho fyziologické věku klesá na 77 let.

Provozní

1. Nalijte 15-17 cm do vody na koupel nohou, přidejte 1-20g speciální látku pro pedikúru nebo domácnosti jedlá sůl, a pak dobře promíchejte (obě nohy by měly být zcela ponořeny ve vodě a iontové hlava by měla být také plně ponořen ve vodě. Výška vody by měla zcela pokrýt ion hlavu.

2. Nástroj je spojen s iontovou hlavu a napájecí kabel, stiskněte tlačítko přepínač pro spuštění zařízení.

3. Kontrolka bude blikat v pořadí, každá kontrolka bude blikat po dobu 5 minut, a detox bude trvat 30 minut.

4. Nástroj bude znít po dobu 3 sekund po 30-ti minutový detoxikační a 6 světla budou zároveň s pípání řádku tak, že napájecí kabel může být odpojen v této době .

Balení seznam

1 x Nohy LÁZNĚ Stroj (neobsahuje Plastové Umyvadlo (Kbelík). Můžete si připravit vlastní Plastové Umyvadlo (Kbelík).)

1 x Detoxikační Koupel Nohou Pole

1 x Napájecí Adaptér

1 x 18 L skládací nohy vana (Volitelné)

Štítky: komprimovat masáž, elektrický masážní stroj, noha detox stroj, pneumatické tele masér, vive, koupel nohou, foot spa, scholl foot spa stroj, htc vive, detox.

Typ Produktu Masáže & Relaxace
Materiál Další
Název Výrobku 2 Nohy Masér
Název Produktu 3 Masáž Footbath
Název Produktu 1 Nohy masér
Číslo Modelu 01
Aplikace Nohy
Značka vive fit
Typ Položky Masáže & Relaxace

Napsat recenzi

Masáž Nohou Stroj Ion Koupel Nohou Detoxikační Stroj Ion Cleanse Detox Foot Spa Vana Iontové Aqua Cell Spa Stroj Pro Zdravé Péče

Masáž Nohou Stroj Ion Koupel Nohou Detoxikační Stroj Ion Cleanse Detox Foot Spa Vana Iontové Aqua Cell Spa Stroj Pro Zdravé Péče

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat