Obchod podle Kategorií

EDGEV 10KS MGMN200 MGMN250 MGMN300 MGMN400 MGGN Otáčení Toools Vložky Zapichování Upichování s Drážkou Čepel Hliníku, Mědi

Nové

375.76 Kč

P roducts Podrobnosti: 01.Značka: EDGEV 02.Popis: CNC Karbidu Zapichování Soustružení Vložky s Povlakem 03.ISO Specifikace:MGMN200/MGMN250/MGMN300/MGMN400/MGMN500 04.Chip Breaker:G/M/V0 05.Třída:EK30U 06.Povlak:bez 07.Základní Materiál: Karbid Wolframu 08.Typ Lakování:Žádná 09.Tvrdost: 92 10.Barva: Bílá 11.Použití: Zapichování Nástroje 12.Kus práce: Na Hliníku,mědi neželezné metels a tak na 13.K dispozici Držák nástrojů: MGEHR/L nebo MGIVR/L(MGNVR/L) 14.Místo Původu: Čína 15.Typ jednotky: Hodně (10 Kusů/Lot) 16.Net Hmotnost: 40g~60 g/Kus 17.Hrubá Hmotnost: 60~80g/ Lot (10 Kusů) 18.Balení: 10 Ks balená V Plastové Krabičce /lot 19.Obrábění Typy: Kontinuální Řezání/Přerušil Řezání 20.Min Pořadí:1box/10ks 21.Použitelné držáky nástrojů(Prosím, klikněte na následující odkazy)

Chip breaker Informace MGM(G)N200/250/300/400-M Pro Zapichování Speciálně navržen tak, chip breaker umožňuje hladší čip tok versus konvenční rovný-top geometrie pomocí centrální chip breaker. ∙Speciálně umístěné tečky konvexní pomáhá s kontrolu utváření třísky ve vnějších obrábění, pro hladší čip toku.

∙ Chip jistič určený pro soustružení a zapichování aplikací.

MGMN-G200/250/300/400

∙Speciálně navržený čip breaker umožňuje užší čipy podporovat lepší čip toku.

∙Speciálně navržený pro aplikace zapichování.

MGMN200/250/300/400-V0 pro upichování obrobku

∙ Speciálně navržený vysoce pozitivní geometrie, ideální pro obrábění hliníku.

∙Chip breaker je super naleštěné, vysoký úhel sklonu umožňuje optimální čip tok z hliníku.Nepovlakovaný slinutý Karbid Úvod Jako vedoucí řezné nástroje, ze Slinutého karbidu nástroje v CNC průmyslu jsou široce používány po dlouhou dobu, protože jeho vynikající mechanické vlastnosti a nízkou obrábění nákladů, až do teď, můžeme různě poskytnout všechny druhy výrobky ze slinutého karbidu,ETi10 a ETi20, které se používají pro obrábění oceli (Tvrdost je menší než HRC45), EK10 a EK30U, které se používají pro obrábění litiny a neželezných kovů.Stupeň a Rozsah Použití

EK10 WC+Co

·Vynikající odolnost proti opotřebení ·je vhodný pro obrábění neželezných kovů/litinové a jeho slitiny.Kontinuální hrubování Non-kovy, polo-dokončovací a dokončovací práce na soustružení a frézování.EK30U WC+Co

·Vynikající odolnost proti opotřebení, trvanlivost, vysokou stabilitu

·Je vhodný pro hrubování z barevných kovů a litiny, jejich slitiny a nekovy pro soustružení.Přerušena a světla přerušen soustružení a frézování.

Produkty Ukazující

O EDGEV HARDMETAL NÁSTROJE

Jako vynikající kompozitní nástroje dodavatele v Číně, EDGEV věnoval výrazně k neustálému rozvoji národního průmyslu, stejně jako globální prosperity.

Edgev Hardmetal Nástroje(Dalian) Co., Ltd.je kompozitní řezné nástroje dodavatele, který funguje na design, vývoj, výrobu, marketing a technický servis výrobků.

Mezitím, to pokrývá velký rozsah řezných nástrojů a broušení nástrojů, vysokorychlostní oceli, slinutého karbidu nástroje, keramické, PCBN, PCD a diamant; navíc, to je také na starosti import a export, po-prodejní servis, technické přepravu, jakož i poradenské služby, které zahrnuje mnoho různých high-end oblastech, jako je letecký, automobilový, výroba a stavba lodí, větrné energie a mechanické zpracování dílů.Edgev v současné době vyvíjí velké úsilí, aby neustále rozvíjet a zlepšit své self-systému a sítě.

Reformy a otevřít v Číně přilákala pozornost celého světa a získal pozoruhodné úspěchy od začátku 21.století.Nicméně, vývoj v jedné zemi industrializace a informace nemůže být oddělena od mechanické výroby.

Edgev Hardmetal Nástroje je ve vynikající výrobky dodáváme pro prvotřídní výrobci stroje, řezné nástroje, poskytovat uživatelům one-stop a all-kolem řešení pro domácí nástroje a pohodlné a efektivní distribuční služby.Produkty pokrývají širokou škálu mechanické zpracování průmyslových odvětvích, jako je soustružení, frézování, vrtání a broušení obrábění.

V budoucnu, Edgev Hardmetal Nástrojů bude věnován vytvoření více hodnot a služeb pro uživatele; mezitím, bude to dělat velké úsilí, aby poskytl více praktické, levné a spolehlivé produkty pro globální zákazníky; Edgev bude produkovat svět-slavný řezný nástroj výrobků, a konečně, její produkty začleněny do globální řezné nástroje dodavatelského řetězce.

Edgev by rád pokročil s vámi společně a usilovat o společný rozvoj.

Filozofie

Edgev Hardmetal Nástrojů je zaměstnán v popularizační naše snížení na světě.Těšíme se na možnost mít přístup ke globální systém obráběcích strojů dodávky.

Jsme vždy dodržovat poskytnout kontinuální přírůstek plán pro naše věrné zákazníky, a neustále zlepšovat naše výrobky a služby k uspokojení poptávky zákazníků, s cílem přizpůsobit se měnící se tržní prostředí.Jsme si jisti, aby vám prvotřídní produkty a služby v Číně.

Kontrola Kvality

Existuje mnoho odborníků, kteří mají spoustu zkušeností v obrábění nástrojů v Edgev Hardmetal Nástroje, mezitím, high technologie je také široce používán v naší společnosti.Tak, aby jisti, že naše výrobky mezi první úrovni kvality, jsme dobře využít světově proslulé zařízení a měřicí zařízení.Ve stejné době, naše výrobky jsou pod přísným systémem řízení jakosti ISO9001:2008. Pro zajištění stabilní kvality nástroje, použijeme přísné řízení pro naše dodavatele.

Technické Pokyny

Edgev Hardmetal Nástroje poskytnout vám základní nástroj výroby, zatím, jsme také poskytovat potřebnou technickou podporu a konzultace k produktu použít k řešení problémů pro zákazníky.

Štítky: mggn150, regulátor alternátoru mitsubishi, mgmn400, mgmn300, dcmt11t304, ccmt09t308, mgmn200, mgmn150, stanless loučení nástroj, dnmg vložit.

Chip Breaker G/M
Stupeň EK30U
Použití Další
barva Bílá
Značka edgev
Je Přizpůsoben Ano
místo původu Čína
Práce Kus Materiálu N(Hliník, Měď)
Tvrdost 92
Materiál Karbid Wolframu
Pro obráběcí stroje Soustružnické nástroje
Povlak Další
Číslo Modelu carbide vložky
Balení Plastový Box

Napsat recenzi

EDGEV 10KS MGMN200 MGMN250 MGMN300 MGMN400 MGGN Otáčení Toools Vložky Zapichování Upichování s Drážkou Čepel Hliníku, Mědi

EDGEV 10KS MGMN200 MGMN250 MGMN300 MGMN400 MGGN Otáčení Toools Vložky Zapichování Upichování s Drážkou Čepel Hliníku, Mědi

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat