Obchod podle Kategorií

1KS TR8 TR10 TR12 TR14 TR16 TR18 TR20 TR22 TR24 T25 TR26*2/3/4/5 Trapézový HSS Pravé Levé Straně Nit Tap.T typ závit

Nové

185.20 Kč

Milý příteli, pokud nemůžete najít, co potřebujete ,řekněte mi prosím, Tento odkaz musí vybrat to, co potřebujete

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem. Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze.

Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám dohodnout pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí . Způsobil zbytečné potíže,- zdarma .

3 . Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele . Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované . To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný ! Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží. Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných. Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

Štítky: levé ruky závitem m10, my1016, závit lichoběžníkový, matice tr16, lichoběžníkový závit tr14, závit tr12, 2mm šroub, tr14, bydlení tr8, klepněte na lichoběžník.

Typ drážky Rovné drážky
Značka KAVTECNC NÁSTROJE
Číslo Modelu TR8-TR26
Typ Trapézový šroub tap
Celková Délka mm
barva STŘÍBRNÁ
Průměr mm
Povlak No
Materiál Rychlořezné Oceli
Materiálové Vědy HSS
Původ KN(Původu)
Balení Plastový box

Napsat recenzi

1KS TR8 TR10 TR12 TR14 TR16 TR18 TR20 TR22 TR24 T25 TR26*2/3/4/5 Trapézový HSS Pravé Levé Straně Nit Tap.T typ závit

1KS TR8 TR10 TR12 TR14 TR16 TR18 TR20 TR22 TR24 T25 TR26*2/3/4/5 Trapézový HSS Pravé Levé Straně Nit Tap.T typ závit

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat