Obchod podle Kategorií

Vysoce přesné mikro volt/mv napěťový zesilovač malého signálu přístrojový zesilovač AD620 vysílač

Nové

107.94 Kč

Vysoká Přesnost Microvolt/Mv Napěťový Zesilovač Malý Signál Přístrojového Zesilovače AD620 Vysílač

Pomocí AD620 jako hlavní zesilovač může zesilovat dbv. Mv napětí. Zvětšení 1.5-1000 krát, nastavitelný. Vysokou přesnost. Nízký offset. Lineární lepší. Nastavitelná nula, zlepšit přesnost. Mohou být použity pro AC. DC model zesílení .

Vysoká přesnost, nízký offset, AC. DC microvolt. Mv napětí zesilovače, mohou být použity pro AC. DC malé zesílení signálu, dbv. Mv napěťové zesílení. (Použití modulu vyžaduje určité elektronické bázi, pokud neexistuje žádný základ Zákazníci, prosím, buďte opatrní koupit, budeme poskytovat technickou podporu.)

Přednosti Produktu:

1: Široký vstupní rozsah Tento produkt přijímá AD620 zesílit a může zesílit dbv. V mv je vyšší než LM358 na trhu. Linearita je dobré, a maximální napěťový rozsah je ±9V.

2: Zvětšení potenciometr se používá k zesílení vstupního signálu, zvětšení je až 1000 krát, a to může být upravena pouze pomocí potenciometru.

3: Nastavitelná nulového bodu Nastavení nulového bodu pomocí nastavení potenciometru, zlepšit přesnost, a tam bude žádné žádné drift jev k uspokojování potřeb zákazníků.

4: je záporné napětí výstupní modul pomocí 7660A záporné napětí čipu výstupní podtlak (-Vin), může poskytnout zákazníkům řídit ostatní duální napájení zátěže.

5: Mini velikost je 32*22 mm, čtyři 3mm polohovací otvory jsou rovnoměrně rozloženy po obou stranách, a dva řádky jsou 2,54 mm standardní rozteč.

Parametry výrobku:

1. Vstupní napětí: 3-11VDC. (Šarže může být vlastní)

2. Zvětšení: 1.5-1000 krát nastavitelné, nastavitelná nula

3. Vstupní signál napětí: 100uV--300mV

4. Výstupní signál rozsah: ± (Vin - 2V)

5. Negativní tlak na výstupu: větší než -Vin. V důsledku vnitřního odporu záporné napětí čipu výstup, vlastní výstup je větší než -Vin, tím větší výkon zatížení, tím větší je negativní pokles tlaku.

6. Offset napětí: 50µV.

7. Vstupní klidový proud: 1.0 nA (maximální).

8. Common mode rejection ratio: 100 db

9. Offset drift: 0.6 µV / ° (maximální).

10. Stabilní, čas: 2µV/měsíc maximální

11. Modul hmotnost: 4g

12. Velikost: 32*22mm

Výstupní signál má malé zkreslení, vysoká frekvence a hluk filtrování schopnosti, a je vhodný pro zesilování malých signálů.

Návod:

Poznámka: +S: vstupní signál-vstupní signál záporný pól (může být připojen k GND), Vout výstupní signál, V - výstup -Vin napětí (pro napájení snímače). Vstupní signál, výstupní signál, napájení, 3 signály musí být společné.

1. Žádné schéma zapojení Před použitím upravte zapojení podle schématu, +Y a -Y jsou zkratovány, upravit žádné nastavení regulátoru, aby se výstup Vout 0V.

2. Single-ended vstup schéma zapojení Toto zapojení je vhodné pro single-ended výstup signálů. Senzory, křemíku, fotobuňky, atd.

3. Diferenciální vstup schéma zapojení Toto zapojení je vhodné pro diferenciální výstupní tlak. senzory, mosty a další senzory.

Štítky: mw vysílač, ing, zesilovač ad620, mv, advanced micro zesilovač, ad620 modul, dlouho reader, případ smd ic, am rádio vysílač, yufo elektronické.

stav Nové
Napájecí Napětí datasheet
Ztrátový Výkon datasheet
Značka YUFO-IC
Číslo Modelu název a foto
Balíček Další
Provozní Teplota datasheet
Aplikace DIY
Typ Další

Napsat recenzi

Vysoce přesné mikro volt/mv napěťový zesilovač malého signálu přístrojový zesilovač AD620 vysílač

Vysoce přesné mikro volt/mv napěťový zesilovač malého signálu přístrojový zesilovač AD620 vysílač

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat