Obchod podle Kategorií

Ultrazvukový Elektronický Odpuzovač Hmyzu Domů Komáří Vrah Multi-funkce Zabíjení Hlodavců Veverka pro EU / US / UK Plug

Nové

92.71 Kč

Popis:

[Modernizované Ultrazvukové Technologie] Vyrobeny s nejnovější čip pro zvýšení intenzity ultrazvukové vlny, které mohou být více efektivně, aby se škůdci a hlodavci jsou těžší k imunizaci než předtím. Ultrazvukové může rušit a dráždit nervový systém škůdců, které je nepříjemné a nepohodlné. Nakonec žene pryč z vašeho domova. Práce na komáry, myši, švábi, pavouci, mravenci, mouchy, štěnice, blechy a více jiných škůdců.

[Eco-Přátelský a Bezpečný Design] škůdce odpuzující je bezpečný a šetrný k životnímu prostředí, 100% bezpečné pro člověka a domácí zvířata. Pest reject přijímá fyzické a humánní řešení na odpuzování myší a škůdců z domů namísto jejich zabíjení, žádné chemikálie, žádný zápach, non-toxické a radiační zdarma.

[Široké Pokrytí A Energeticky Úsporné] přístroj je účinný pro plochu až 80-120m2. Nejlepší účinnost je vybaven v domech a bytech, v kancelářích, hotelů, skladů , garáží, půd, sklepů, farmy a tak dále. Pomocí 1 zařízení pro každý pokoj je doporučeno jako ultrazvukové efekt bude oslabena stěny a pevné předměty. To je ekonomický a účinný boj proti škůdcům řešení, ve srovnání s drahé pest control service.

Specifikace:

Elektrické napětí: AC 180V-250V/ 50HZ: AC 90 až 110 v / 60 hz

Pracovní rychlost: 6W

Výstupní kmitočet: 20khz-55khz

Efektivní pokrytí: 80-120 m2 (otevřený prostor)

Barva: Bílá|Černá

Obsah Balení:

1 x Ultrazvukový Pest Repeller

Poznámky:

1. Stroj by měl být nainstalován 20 ~ 80 cm od země, a zásuvky by měly být vloženy kolmo k zemi.

2. Místo instalace by se měli vyhnout koberce, záclony a jiné zvukově-izolační materiály tak daleko, jak je to možné, tak, aby se zabránilo snížení akustického tlaku, snížení zvukové plochy a vliv na hmyz odpuzující účinek;

3. Během prvních pár dnů používání, to je normální, aby zjistil, že činnosti, myší a škůdců zvýší výrazně. Krysy a hmyz, který se obvykle skrývat v jejich hnízda opustit své původní úkryty poté, co byl napaden ultrazvukové a elektromagnetické vlny.

4. Pokud máte nějaké zmínil, hmyzu nebo křečka jako domácího mazlíčka, prosím, nepoužívejte toto zařízení v blízkosti vaší domácí mazlíčky.

Štítky: fly killer, m22 konektor, čistič ultrason, odpuzovač mravenců, čištění ultrazvuk, elektrické ultrazvukové, loď z velké británie, elektrická létat komára plácačka, veverka repeller, oem ultrazvukové.

Jmenovité Napětí 110V
Elektromagnetické vlny frekvenční rozsah 0.8 Hz-8 hz
Materiál ABS samozhášecí
Odpuzující Typ Ultrazvukové Škůdce Repellers
Výstupní Frekvence 20khz-55khz
Pest Typ Pavouci
Plug EU / US/UK
Moc 6W
Původ KN(Původu)
barva Bílá|Černá

Napsat recenzi

Ultrazvukový Elektronický Odpuzovač Hmyzu Domů Komáří Vrah Multi-funkce Zabíjení Hlodavců Veverka pro EU / US / UK Plug

Ultrazvukový Elektronický Odpuzovač Hmyzu Domů Komáří Vrah Multi-funkce Zabíjení Hlodavců Veverka pro EU / US / UK Plug

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat