Obchod podle Kategorií

Fixmee Nové MT3 Soustruh Mrtvé Centrum Morse Kužel Č. 3 Soustružnické Centrum

Nové

89.06 Kč

Vlastnosti:

Bod mozaiky karbidu wolframu, tvrdost povrchu je výše HRC85 míru, odolné proti opotřebení, přesnost je spolehlivá(méně než 0,01). Na kuželovou stopkou je vyroben z vysoce kvalitní oceli, kalení tvrdost je mezi HRC40 a HRC45,bude trvanlivé a odolné proti opotřebení po kalení. Vhodný především pro bruska, frézka, soustruh, vrtačka, atd. horní pevná slitina se používá především pro obrábění hřídele, sady dílů. Středový otvor umístění činí přesnost dílů vyšší.

Specifikace:

Materiál: horní bod je vyroben z karbidu, rukojeť je vyrobena z 45#ocel. Slitiny nejvyšší tvrdost: větší než HRC85. Rukojeť tvrdost: mezi HRC40 a HRC45. středový úhel: 60 stupňů. Přesnost: 0.01 mm celková délka: 125mm. Největší průměr: 23.825 mm.

Obsah Balení:

1ks Pevné top

Dodací údaje Všechny položky budou odeslány ve lhůtě do 3 pracovních dnů China post nebo Hong Kong(nebo Singapur) Air mail po zaplacení je jasné. Položky dorazí v 10-40 pracovních dnů. Celní povinnost je povinnost a odpovědnost občana ve vaší zemi, tak kupující by měl být zodpovědný za jakékoli daňové a celní daně vzniklé. Například, Laserové Ukazovátko je nepřijatelné v některých zemích. Proto, prosím, double zkontrolujte, zda vaše místní celní politiky pečlivě před nákupem. Nebo, budeme nenese odpovědnost za žádné selhání dodávky související určení celní problém.

Platby přijímáme Alipay pouze. My jen loď položku na vaši adresu( v Případě, že ruští kupci, prosím, informujte celé jméno. ). Platba musí být doručena do 3 Dnů od data nákupu. Prosím zanechat poznámka: při provedení platby, pokud máte nějaké speciální přání (barvy/velikosti). Objednávky budou zpracovány okamžitě a odeslán ve stejný den normálně, tak my nepřijímáme žádné Email/Zprávu na vědomí před nebo po umístění objednávky.

Záruční a Vrátí Všechny výrobky, které se prodávají jsou nové a právo, testovány před porodem .Prosím, zkontrolujte, zda balíček pečlivě,když jste podepsal. Pokud máte nějaké otázky nebo problémy s objednávkou, prosím, kontaktujte nás-vyřešíme je za vás. Naším cílem je pro pěti hvězdičkový servis a chci, abys byla šťastná období. Prosím, kontaktujte nás e-mailem nebo TradeManager pokud jste neobdrželi položky do 30 dnů, budeme kontrolovat to s poště, a pak znovu odeslat nebo vrácení jakékoli chybějící položky. Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Vezměte prosím na vědomí: nechceme vydávat předplacené štítky s návratkou. Všechny výnosy musí být v originální krabičce se všemi obalový materiál neporušené. Všechny výnosy musí být zaslány nákladní předplacené zákazníkem a pojištěné. Rozkazy odmítli na dodání budou posouzeny všechny příslušné poplatky uvedené výše, včetně návratu poplatek, naše náklady na dopravu a 25% doplňování poplatek.

ZPĚTNÁ vazba A KONTAKTUJTE NÁS, Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte a napište našich služeb specialistů 12 Hodin Denně, 6 Dní v Týdnu. Odpovíme vám co NEJDŘÍVE. Pokud žádná odpověď do 24 Hodin (pracovní den), prosím, zkontrolujte spam ve vaší e-mailové schránky. Velmi si vážíme vaší POZITIVNÍ zpětnou vazbu. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, aniž by požádal o pomoc. Naším cílem je poskytovat Nejvyšší Úroveň Služeb Zákazníkům, normálně tak my se pokusíme v našich silách vyřešit jakýkoliv problém. Prosím, nenechávejte negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, pokud jste neobdrželi položky do 30 dnů , protože jsme se zmínili přepravní doby opakovaně.

Štítky: opakovaně tie zábal, soustruh mt5, sada ženy, morse, collet mt3, prodloužení hřídele, morse kužel 4, collet mt2, morse kužel 2, centrum mt2.

Původ KN(Původu)
Materiál Karbid
Typ Další
Značka fixmee

Napsat recenzi

Fixmee Nové MT3 Soustruh Mrtvé Centrum Morse Kužel Č. 3 Soustružnické Centrum

Fixmee Nové MT3 Soustruh Mrtvé Centrum Morse Kužel Č. 3 Soustružnické Centrum

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat