Obchod podle Kategorií

Yieryi ORP Elektroda Sondy Test Akvárium Hydroponické Laboratorní Elektroda pro Měření Redox Potenciálu BNC Q9 Konektor

Nové

383.06 Kč

ORP Elektroda Sondy

Kombinovaná elektroda se skládá z platiny, jehly, což naznačuje, elektrody a stříbro-chlorované stříbrné referenční elektrodě. To je měřící prvek ORP metr a kvality vody tester, pomocí měření ORP vodný roztok/voda. Naneste na zdroje vody, akvárium, hydroponie, laboratoře, lázně, bazény a další vodní systémy.

Vlastnosti:

Široce používán pro testování ORP vodný roztok/voda. Skvělé laboratorní ORP elektrody sondy. Vhodné pro většinu ORP metr a regulátor s BNC Q9 konektor. Naplněné nasyceným kcl koloidní roztok, který se používá pro tisk circuit board, ORP on-line měření obsahující chrom čištění odpadních vod. Materiál je ekologický bez poškození lidského těla a skvělou vodivost.

Specifikace:

Materiál: PC Typ: ORP-101 Typ: Laboratorní Elektrody Sondy Typ: Citlivé Křišťálové Koule, Bublina Rozsah: 0 ~? 1999mV Přesnost: ±5mV Použitelný Teplotní Rozsah: 5 ~ 70℃ Elektrodový Potenciál: 245-270mv (15~30℃) Vnitřní Odpor Referenční Elektrody: ≤10kΩ Elektroda Stabilita: ±8mv/24 Indikátor Elektrody Elektrody: Dobré Vedení Typ Elektrody Konektor: Q9 BNC: Vzpřímený Délka pH Elektroda Řádku: Přibl. 70cm / 27.5 in Položka Velikost: Přibl. 155 * 20 * 20mm / 6.1 * 0.8 * 0.8 v (ORP Elektroda) Položka Hmotnost: Přibl. 49.6 g / 1.8 oz Velikost Balení: Přibl. 18 * 4.5 * 2.3 cm / 7.1 * 1.8 * 0.9 v Hmotnost Balení: Cca. 75g / 2.6 oz

Obsah balení:

1 * ORP Elektrod

FAQ

Q;Může být produkt použit k měření PH nebo ORP hodnota?

A: Jen ORP

Q;, Jaký máte typ kloubu je produkt připojen k?

A: To může být použit tak dlouho, jak BNC konektor je Q9

ORP-101 Sonda

YIERYI

YIERYI značka byla registrována v roce 2016. Hlavními produkty jsou refraktometry, PH metry, tds, es pera, půdy metrů, kuchyňské váhy, a šperky váhy. V zájmu zajištění přesnosti údajů, dali jsme se na low-cost čip, vybrané vysoce přesné Tchaj-wanu dovážené a Jižní Korea importované čipy, design si vybral přenosný pen-type design, lehké, krásné, a snadno se přenáší. Všechny produkty budou testovány, kalibrováno a používáno sami, aby zajistily, že kvalita je kvalifikovaný a pak povýšen. Chceme, aby tento zdravý značky vstoupit do každé rodiny a všech koutů světa, a projít na sen o "světě lásky, China made"!

Štítky: 3d káva tapety, termosetovou, no3 no2 test, fish tank test, zubní konektory, orp test, arturia, redox senzor, ph, orp voda, tester.

S Podsvícení Nebo Ne No
Značka yieryi
Typ Displeje ANALOGOVÉ
Číslo Modelu TPH02138

Napsat recenzi

Yieryi ORP Elektroda Sondy Test Akvárium Hydroponické Laboratorní Elektroda pro Měření Redox Potenciálu BNC Q9 Konektor

Yieryi ORP Elektroda Sondy Test Akvárium Hydroponické Laboratorní Elektroda pro Měření Redox Potenciálu BNC Q9 Konektor

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat