Obchod podle Kategorií

žula tri metr pravítko s 00 třída přesnosti

Nové

7 811.39 Kč

Popis Produktu

žulové náměstí pravítko

Detail Produktu

Barva

Černá

Materiál

Přírodní Žuly povrchu desky

Jméno

Žula tri Náměstí

Balení

Dřevěné Pouzdro

Doba Dodání

Dodáno do 7 dnů po zaplacení

Velikost

400*250

Použití

Angleizer Úhel Pravítka Měřicí Nástroje Šablony

Klíčová Slova Produktu

žulové náměstí pravítko

Kontrola přesnosti

Certifikace

produkt rostlina

Balení A Doprava

Informace O Společnosti

Naše společnost dodávky žuly povrchu desky, žula měření stůl, žula rovinnost desky, žula měřicí nástroje,litinové povrch plechu, litiny t-drážky desky,hliníkové slitiny hořčíku měřicí nástroje, litiny měřicí nástroje a tak dále.

FAQ

Často kladené otázky

1. Mohu si objednat jeden kus žuly povrchu desky ?

pokud chcete, malá velikost, menší než 800x800,to by dodání air express. mos krát express cena je vyšší než žula náklady. takže nedoporučujeme si koupit malé velikosti z nás.

2. pokud vaše žulové povrchu desky mají certifikace? ?

Ano , každý z žulový povrch desky má certifikaci.pokud budete potřebovat, můžeme poslat vzorek pro vás

3. Kolik žuly povrchu desky hmotnost? ?

(Lengthx šířka xHeight )mmx3x1000= hmotnost žuly kg

4. proč dávky žuly mají barvu steaky,skvrny a švy ?

Švy a barevné pruhy se vyskytují occasionlly a přirozeně v žulový kámen. to není neobvyklé pro žulové desky velkých rozměrů zahrnout kosmetické neshod,které se snažíme udržovat na minimu. můžeme vás ujistit, že takové viditelné disconformities jsou pečlivě zkoumal před,v průběhu a po výrobním procesu pro skutečné nebo potenciální problémy v důsledku non-konformního materiálu. Naším cílem během tohoto kontrolního procesu je, aby se ujistili, že jsme se po naší vlastní vnitřní standardy kvality.

5. Můžete dát můj název společnosti a logo na váš produkt ?

Jak mám vyčistit přesnost žulové výrobky

6. Proč jsem si žuly přesnost není dobré ?

Vzhledem k různé teploty žuly přesnost wil být změna , než začnete používat,prosím, dát to v rovnoměrné teploty prostoru více než 24 hodin, je žádost o teplotě (20 ±5 )℃

1. Produkt Rich

Naše společnost se nachází v Čína je největší velkoobchodní trh. Jakýkoliv produkt, který potřebujete, může být odeslán do mě s obrázky produktů nebo modelů. Já vám nejnižší nabídky co nejdříve, a pak dal produkt na prodejně pro vás koupit.

2.Zajištění Kvality

Všechny výrobky prodávané v obchodě jsou originální, prosím, buďte ujištěni, koupit! Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktu, prosím kontaktujte nás na www.uvtiskdesekarolovychmaterialu.cz a my vám odpovíme vám do 12 hodin!

3.Záruční Servis

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a budete také získat 5 bodů pro zpětnou vazbu.

4. Doprava Záruka

Balíček informací může být vystopován. Pokud jste neobdrželi balíček po 60 dnech, můžete nás kontaktovat a my vám vrátíme peníze v plné výši.

Štítky: stroj čep, žula tri náměstí, jelen plné náměstí, nástroj, práce, náměstí žulové, mramorová dlažba náměstí, zadlabací, ubrousek mramorová náměstí, nástroj, wood, drl led náměstí.

Typ Ruční Nářadí Dílů

Napsat recenzi

žula tri metr pravítko s 00 třída přesnosti

žula tri metr pravítko s 00 třída přesnosti

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat