Obchod podle Kategorií

Králičí Ucho Digitální LED Budík Indukční Noční Světlo Displej s Hodinami Pro Domácí Dekoraci Zvuková Kontrolka(Zelená,Modrá,Růžová)

Nové

441.22 Kč

Králičí Ucho Digitální LED Budík Indukční Noční Světlo Hodiny S Displejem Pro Domácí Dekoraci, Lampa Ovládání Zvuku

Bullet Body: 1、Časované Osvětlení: Časované osvětlení je dobré pro ranní vstávání: 10 minut před alarm zhasne ráno, světlo se pomalu rozsvítí, takže můžete probudit se přirozeně, plus budík dvoulůžkový pojištění, aby se vám vstát.

2、Měkké Světlo: nebojí se tmy v noci, nastavit měkké světlo a světelný, zpoždění 30 minut nebo 60 minut, automaticky zhasne, čeká na vás, aby usnout, to vám pomůže vypnout světla, jako je doprovodná, nevypínejte světla a vliv na ospalost.

3、Alarm Stop: Snooze a sleep na 5 minut: Když se spustí alarm, klepněte na pracovní ploše, stiskněte libovolné tlačítko nebo třást alarm, alarm se zastaví, a pak to zní znovu po 5 minutách, a to může opakovat dvakrát.

4、Dlouho v Pohotovostním režimu: světle dýchání světlo je jako rytmus dýchání rytmus, a to nejen snadné, aby zapnout světla, ne déle, ať se dotknete černého, aby se na bezesné, žádné dlouhodobé cla nemá vliv na spánek a ušetřit elektřinu.

5、Zvuk Indukční Displej Zobrazení Času: Automatický spořič displeje: můžete Si potřást to světlo, režim hlasového ovládání.Když je detekován zvuk, displej se rozsvítí a automaticky vypnutí displeje po 15 sekundách.

Specifikace:

Název Produktu: Silikonové Indukční Noční Světlo Malé Budík

Materiál: ABS+silikon

Jmenovité napětí: DC5V

Jmenovitý výkon: 1w

Jmenovitý proud: 500mA

Kapacita baterie: 2000 ma lithium baterie

Rozměry výrobku: o 175*94*72.55 mm/6.89*3.70*2.86 v

Hmotnost produktu: cca 215.2 g

Balení Seznam:

Noční světlo malé budík*1

Nabíjecí kabel*1

Návod k obsluze*1

Štítky: sk hodinky, budík bílá, 6 led bezdrátový, in14 trubice, budík růžová, kvalitní stacionární, digitální hodinky králík budík, zajíček ucho budík, budík diy kit, hodiny nástěnné.

Typ Displeje Digitální
Číslo Modelu budík
Typ Obrazovky led
Typ Budíky
Hybnost Typ Digitální
Šířka 94mm
Tvar GEOMETRICKÉ
Funkce Dotykové Snímání
Materiál ABS+Silikon
Délka 175mm
noční lampa Noční Světlo pro Děti
Jmenovitý výkon 1w
Hmotnost 215g
Jmenovité Napětí DC5V
Formulář Jeden Obličej
Indukční Noční Světlo Králík Budík
Styl Moderní
Průměr 72.55 mm
Jmenovitý Proud 500mA
Kapacita baterie 2000 MA Lithium Baterie

Napsat recenzi

Králičí Ucho Digitální LED Budík Indukční Noční Světlo Displej s Hodinami Pro Domácí Dekoraci Zvuková Kontrolka(Zelená,Modrá,Růžová)

Králičí Ucho Digitální LED Budík Indukční Noční Světlo Displej s Hodinami Pro Domácí Dekoraci Zvuková Kontrolka(Zelená,Modrá,Růžová)

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat