Obchod podle Kategorií

Maifield Lukostřelba Broadheads 100 Obilí, Lov Šipka Vedoucí 3 Pevnou Čepelí 6 Pack Hra pro Malé Kuše a Luk Arro

Nové

362.24 Kč

Maifield je společnost s více než 20 let zkušeností se zaměřením na výrobu vysoce kvalitních loveckých šípů. To má vysoce kvalitní suroviny, dodavatelského řetězce a dodávky předních světových výrobců.

• 【Hliníková Objímka】---100 obilí s broadheads 3 velmi ostrý pevnou čepelí pro venkovní lukostřelbu malá hra šipky tipy. • 【Břitva Ostrost】---0.028"z nerezové oceli čepele,1 1/8" řezání průměr, to je trojúhelníkový design, který je ostrý a robustní. To kombinuje rychle-průnik bodu s jako břitva ostrými čepelemi. • 【Dobrý Průnik】---Podle v-letu, aerodynamický a čepel nasazení, zlepšení letové stability a Penetrace, hrot šíp s kovovým hrotem proniká zvířete prostřednictvím potopení v hluboké. • 【NOVÝ Plastový Box 】---broadheads přijít v průhledné a vysoce-kvalitní plastový box, to je snadné provést, a všechny vaše broadhead jsou chráněny velmi dobře. • 【Newland Lukostřelba】---Budeme poskytovat 12 Měsíců Záruční a vrácení peněz plnou záruku, pokud máte nějaké otázky s výrobkem, pls kontaktujte nás na první dobu. Dáme vám nejlepší řešení. Newland Lukostřelba je vaše nejlepší volba pro vaše Kuše a Luk šípy. 6 Pack Hra pro Malé Kuše a Luk se Šípy Podle v-letu, aerodynamický a čepel nasazení, broadhead zlepšení letové stability a Penetrace, hrot šíp s kovovým hrotem proniká zvířete prostřednictvím potopení v hluboké. Ten šíp má tři velmi ostré pevnou čepelí. Je určen pro terénní praxi a oblasti lovu zvěře, exkluzivní hybridní tipy jsou chirurgicky přesné konstrukce a 11/8" cut vám maximální výhodu v oblasti, žádná hra není tabu. • 1 1/8" průměr Řezání • 0.028" Tloušťka Čepele • Opravena 3 z Nerezové oceli, čepele, dláta tip • Nerezová Ocel+ Hliník • 6 Broadheads za Balení • Barva: Oranžová, 6KS

pokud máte jakékoli otázky s produktem, dáme vám nejlepší řešení. To je náš závazek být vaše vůdčí světlo ve světě lovu, a být společnost, že budete chtít obchodovat s znovu a znovu.

Přesně na Váhu v souladu a Tolerance Průměru, aby se Ujistěte Se, že Lov Exactlly Pole Tipy jsou Vhodné pro Většinu Šipky(Skleněné Vlákno Uhlíkové Šipky) a Luky (kladkový Luk, Reflexní Luk, Kuše) Můžete si Vybrat ten Správný Šíp Body Podle Vah a Průměrů. Pozor: Pole Bod je pouze pro Dospělé,Prosím, udržet je mimo dosah dětí. Jsme vzrušující sdílet užijte si lovu a střílení . 100% Riziko-volný Nákup Poskytujeme 12 Měsíců Záruka a 30 dnů na vrácení peněz plnou záruku, Naše záruka je pevná opravdu bezproblémová.

Štítky: lukostřelba šipky, mini kuše, lukostřelba šíp, šipka z kuše, malé kovové kuše, šipka opravit dřevěné, luk kuše, cross bow pistole, čepel broadhead, šipka hlavy.

Číslo Modelu 002-šipky
Typ Šipka
Značka Maifield
Použití Lov
Původ KN(Původu)
Bod Materiálu Měď

Napsat recenzi

Maifield Lukostřelba Broadheads 100 Obilí, Lov Šipka Vedoucí 3 Pevnou Čepelí 6 Pack Hra pro Malé Kuše a Luk Arro

Maifield Lukostřelba Broadheads 100 Obilí, Lov Šipka Vedoucí 3 Pevnou Čepelí 6 Pack Hra pro Malé Kuše a Luk Arro

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat