Obchod podle Kategorií

100A, Bodové Svařování Stroj Control Board Digitální LCD Displej Místo Svářeč Double Dual Pulse Kodér Čas Řídicího Modulu

Nové

279.41 Kč

100A, Bodové Svařování Stroj Control Board Digitální LCD Displej Místo Svářeč Double Dual Pulse Kodér Čas Řídicího Modulu

Popis:

Svářeče řídicí modul je určen pro DIY nebo jednoduchý baterie svářeč.Používá se hlavně pro jednotlivé baterie nebo baterie group poniklovaný plech svařování, jako 18650 lithium baterie nikl pokovování 0,15 a 0,2 mm ocelový plech, 500W transformátor mohou být přivařeny přímo.Je určen ke svařování další baterie materiály a různé tloušťky, jako je polymer baterie elektrody bez niklu pokovování, musí být v kombinaci s dostatečným výkonem transformátoru svařovat.Tento modul obsahuje hlavní desky a desky displeje, volitelné 40A a 100A obousměrný silicon ovládání usměrňovače (SCR), nezahrnuje svařovací transformátory, svařovací pero a další odpovídající nástroje.

Funkce:

1. Lze nastavit, aby zachránit poslední operace, modul dvojitý pulzní spoušť, vypněte jakýkoli soubor spoušť čas, můžete změnit double pulsu na jeden tep spoušť.Potřeba pro jeden puls může také vybrat SWM-101 digitální trubice model.

2. Na hlavní desce a na displeji ovládacího panelu jsou od sebe odděleny, a vnější plášť může být flexibilně montované.

3. Multi-skupina dat 12864 vizuální displej, intuitivní ovládání, pohodlné, single snímače nastavení parametrů může provádět operace jednoduché a rychlé.

4. S síťové napětí kompenzace, výstup kompenzace může být automaticky upravena podle změny napájení a elektrické napětí asi 1 sekundy mohou být zobrazeny při spuštění, tak, že efektivní tepelné svařování je v souladu s parametry svařování a svařování na místě je jednotné.

5. S 0-9999 svařování počítání funkce, s 5 skupin vzorku ukládání parametrů, mohou být uloženy i elektrické napájení je vypnuto, číslo wleding mohl být viděn jen na první pohled.

6. Čas vstupní 0-99 cyklu (1 cyklus je 20 ms, například, úprava hodnota je 50, což je svařovací čas 1 sekundu.), zastavit čas mezi 2 svařenců je 0-99 cyklů (1 cyklus je 20 ms, jako například interval hodnotu 50, je interval 1 sekundu.) nastavitelný.Svařovací síla 30%-99% je nastavitelná.

7. Modul může určit silné a slabé elektrické energie o optické spojky, a navrhnout spolehlivý obvod na nula přechod detekce a detekce napětí pro zajištění přesné fázový posun křemíku ovládání usměrňovače (SCR), která může být kompatibilní s 40A-100A obousměrný silicon ovládání usměrňovače (SCR).

8. 9-12 V AC příkon (pomocí AC transformátory, ostatní, jako jsou DC, mohou způsobit, že zero-crossing detection selhání, nemůže vyvolat.)

9. Napájecí vstup a externí spoušť přijmout pohodlné a rychlé svařování volný konektor, externí trigger může být diverzifikované, jako normální spínač, nožní spínač, externí zdroj signálu vstup, atd., software má anti-lock státu, což vyvolalo na konci svařování, pro jedno kolo.Například, spínač pedálu byl pošlapala celou dobu, může vyvolat pouze jedno kolo.

Rozsah použití:

1. DIY nebo jednoduchý baterie svářeč vývoj svařování.

2. Svařování z jedné baterie nebo akumulátoru.

Poznámka:

1. Tam může být trochu velikost odchylky vzhledem k ruční měření, různé metody měření a nástroje.

2. Obrázek nemusí odrážet skutečnou barvu položky, protože různé fotografování světlo, úhel a zobrazení na monitoru.

1 X Místo Svářeč Control Board

Štítky: invertní svaru, duální soustředné rotační enkodér, svaru, tig hořák vodou, svařování, bodové stroje, sedět místo, místo svaru, místo svářeč time control board, cc krok dolů, ir snímače.

Jmenovitý Proud /
Číslo Modelu /
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Jmenovitý výkon /
Typ 100A Bodové Svařování
Uzemnění 100A Bodové Svařování
Značka ALLOYSEED
Přepěťová Ochrana No
Počet Prodejen 1
Prodlužovací Kabel Délka NIC
Ochrana Proti Přetížení No
USB Celkový Výkon /
Wifi No

Napsat recenzi

100A, Bodové Svařování Stroj Control Board Digitální LCD Displej Místo Svářeč Double Dual Pulse Kodér Čas Řídicího Modulu

100A, Bodové Svařování Stroj Control Board Digitální LCD Displej Místo Svářeč Double Dual Pulse Kodér Čas Řídicího Modulu

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat