Obchod podle Kategorií

NOVÉ Příjezdu Bojových Umění Nunčaky Zbraň Pěny, Kovový Řetěz Bezpečné Houba Nunchucks pro Začátečníky

Nové

253.66 Kč

NOVÉ Příjezdu Bojových Umění Nunčaky Zbraň Pěny, Kovový Řetěz Bezpečné Houba Nunchucks pro Začátečníky

Vlastnosti:

Typ:Nunčaky

Materiál: Pěna na které se Vztahuje na Plastové tyčinky

Hůl, Délka:26.5 cm, Průměr:3cm

Držet rozteč:17cm

Množství:1 Ks

Barva:Náhodný

Taekwondo začátečníky a děti je to ideální vzdělávací produkty.

Nízká hmotnost.

Profesionální bojových umění ukázat rekvizity.

Snadné použití, žádné větší úmrtnost, bezpečnost.

1 x Pěna Nunchakus

Jsme Loď na celém Světě (s Výjimkou některých zemí a APO/FPO). Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. Budeme odeslat balík z Číny přes leteckou poštu. Doba dodání závisí na Lodní Dopravce, Celní a Po Odeslání, místa určení a další faktory.Většina balíčků by mohl být přijat do 20 pracovních dnů (4 týdny). Viz níže pro dodací doba sběru kvantitativních dat:

Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky. Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme vám posílat náhradu bez příplatku, nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky. Pokud položka je vadný po 3 měsících, stále můžete poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení vadné položky. Ale musíte zaplatit extra expediční poplatek. Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.uvtiskdesekarolovychmaterialu.cz! Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji! Prosím, Zprávu nám od 9:00. do 18:00 hodin. (GMT+8) od pondělí do soboty . Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

Štítky: pěnový štít, jeet kune do košile, nunchuck, policie obranná zbraň, barebow, ryby kopím, produkt zdarma, personál, nunchaku, muži zbraň.

Číslo Modelu Jako Show
Styl Bojového Umění Ukotvení
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

NOVÉ Příjezdu Bojových Umění Nunčaky Zbraň Pěny, Kovový Řetěz Bezpečné Houba Nunchucks pro Začátečníky

NOVÉ Příjezdu Bojových Umění Nunčaky Zbraň Pěny, Kovový Řetěz Bezpečné Houba Nunchucks pro Začátečníky

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat